Producenci
Zwroty i reklamacje

Zwrot (Odstąpienie od umowy) i reklamacje

  1. Zwroty i reklamacje zakupionych towarów będą uwzględniane w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury VAT lub paragonu.
  2. Odeślij zwracany produkt, wraz z wypełnionym formularzem dołączonym do zakupionego towaru na adres: ARCANUM MEDICA UL. 1 DYWIZJI PANCERNEJ 45, 43-300 BIELSKO-BIAŁA.
  3. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (np. paragonu lub faktury). Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo ułatwi nam obsługę zwrotu.
  4. Prosimy o właściwe zabezpieczenie produktów do zwrotu (np. nie przyklejanie taśmy bezpośrednio na pudełko z produktem)
  5. Zwracany towar musi znajdować się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W związku z tym, konsument jest uprawniony np. do rozpakowania towaru, zdjęcia foli zabezpieczających i sprawdzenia sprawności działania urządzenia.
  6. Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.
  7. Zgodnie z ustawą z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami) produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl