Producenci
Promocje
Płyn do dezynfekcji powierzchni SAIKO ZID 1L
Płyn do dezynfekcji powierzchni SAIKO ZID 1L
30,00 zł 25,00 zł
szt.
Płyn do dezynfekcji powierzchni SAIKO ZID 5L
Płyn do dezynfekcji powierzchni SAIKO ZID 5L
140,00 zł 130,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

Zwrot (Odstąpienie od umowy) i reklamacje

  1. Zwroty i reklamacje zakupionych towarów będą uwzględniane w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury VAT lub paragonu.
  2. Odeślij zwracany produkt, wraz z wypełnionym formularzem dołączonym do zakupionego towaru na adres: ARCANUM MEDICA UL. 1 DYWIZJI PANCERNEJ 45, 43-300 BIELSKO-BIAŁA.
  3. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (np. paragonu lub faktury). Nie jest to obowiązkowe, ale bardzo ułatwi nam obsługę zwrotu.
  4. Prosimy o właściwe zabezpieczenie produktów do zwrotu (np. nie przyklejanie taśmy bezpośrednio na pudełko z produktem)
  5. Zwracany towar musi znajdować się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W związku z tym, konsument jest uprawniony np. do rozpakowania towaru, zdjęcia foli zabezpieczających i sprawdzenia sprawności działania urządzenia.
  6. Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.
  7. Zgodnie z ustawą z 6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne (Dz.U. nr 126, poz. 1381 z późniejszymi zmianami) produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl